• NE YAPIYORUZ ?

    Harika Web siteleri kuruyoruz

    ve yazılım çözümleri sunuyoruz.
    Sandığınızdan daha kolay
MÜKEMMEL KODLAMA

Web Sitesi

Arzu edilen amaca uygun, kullanılabilirliği yüksek, modern tasarım ve uygulanabilirliği sayesinde istenileni %100 karşılar. İstekler hiç bitmez ve hep güncel kalır.

VERİ BARINDIRMA

Bulut Teknolojisi

Google cloud alt yapısı ile %100 aktiflik ortalaması ve %100 yedekli sistemler ile yayın hayatının aralıksız sürdürülmesini sağlamaktayız.

PAYLAŞ, BEĞEN, TWİTLE!

Sosyal Medya

Otomasyon sistemimiz ile sosyal medyayı etkin kullanın, müşterilerinize rahat ulaşın. Hizmetlerinizi ve ürünlerinizi kitlelere duyurun.

KURUMSAL MÜŞTERİLERE ÖZEL

WG. E-ticaret platformu güvenli. kolay. hızlı.

Satışlarınızı artırmak için entegre sistemler ile doğru alt yapıyı seçmelisiniz.

Günümüzü yükselen trendlerinden biri olan e-Ticaret sistemleri, ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinize tanıtmanızın en kolay yöntemlerden biridir. Özgün tasarım, modüler yapı ve esnek uyumluluk imkanları ile özel olarak hazırlanan e-Ticaret sistemlerimiz, minimum maliyet ile maksimum kazanç imkanı sağlar.

WEBGRUP
Sizi çok iyi anlamak için

Çalışma Sürecimiz

1DİNLİYORUZ

Strateji planlama ile istenilen işin anlaşılması ve detaylandırılması sağlanır.

2ANLIYORUZ

Belirlenen strateji ile tasarımın ve yazılımın oluşturulması sağlanır.

3YAPIYORUZ

Tasarımın ve yazılımın detaylı olarak incelenmesi ve kontroller sonrasında size teslim edilerek yayına alınması sağlanır.

0
0
0
0
SİZİN İÇİN HİZMETTEYİZ

HİZMETLERİMİZ

2003'den bu yana digital dünya'da size eşlik ediyoruz.

KURUMSAL WEB TASARIM

Kurumsal firmaların ürün ve hizmet portföyleri doğrultusunda vizyonu ve onak noktaları sergileyebilecek yapıda geliştirilir. Güncel standartlar göz önünde bulundurularak modüler ve geliştirilebilir yapı sayesinde sürekli güncel veri barındırma imkanı sağlanır.

DANIŞMANLIK

Bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara cevap verebilmek için WEBGRUP ekibi sadece bir e-posta kadar uzağınızda... Alanında uzman ekip arkadaşlarımızla, yazılım ve donanım desteği için düşük maliyet yüksek performan disiplini ile her an yardıma hazırız.

ANALİZ

Web sitenizin ziyaret oranlarını, ilgi alanları ve ziyaretçi istatistikleri hakkında yayın hayatını sizin yerinize detaylı olarak analiz ederek günlük, haftalık ve aylık periyodlarda raporlandırarak sitenizdeki gelişmeleri sizlere sunuyoruz.

MOBİL YAZILIM

Günümüzde mobil servisler artarken, sizde son kullanıcınıza iyi bir mobil deneyimi yaşatabilirsiniz. Mobil yazılımlar ile kitle değerlerinizi artırabilirsiniz.

MİKRO SİTE

Herhangi bir ürün ya da hizmete ilişkin yoğunlaşmış bir web sitesi yani mikro siteler günümüzün en fazla yayın hayatına geçirilen sitelerdir.

SEO

SEO danışmanı eşliğinde arama motorlarında yüksek sıralama elde etmek isteyenler için sunduğumuz bu hizmet ile hem web sitenizi yükseklere taşıyacak hem de seo konusunda...